За сприяння федерації баскетболу Запорізької області тренери БК "Запоріжжя" провели семінар для своїх колег із дитячо-юнацької спортивної школи №12. Перейняти досвід приїхали й тренери з області, які виховують баскетболістів у Мелітополі та Бердянську.
Валерій Плеханов, Станіслав Овдєєнко та Дмитро Щіглинський після переможного матчу своєї команди у Суперлізі влаштували повноцінне тренування разом з вихованцями ДЮСШ-12. Дриблінг, вправи на координацію, передачі, індивідуальний і командний напад – виснажливість двогодинного заняття добряче на собі відчули хлопці 2002-2003 років народження. За словами головного тренера БК "Запоріжжя" у цих юних баскетболістів є потенціал досягнути рівня Суперліги.
Валерій Плеханов, головний тренер БК "Запоріжжя":
– Для того, щоб підготуватися для такого заходу, я поставив себе на місце цих хлопців, які прийдуть чомусь навчитися. Ми вирішили зробити максимальний набір вправ, починаючи від координації і так до індивідуального та командного нападу. З дітьми завжди працювати цікавіше, вони більш жваво все сприймають і завзятіше реагують на те, що відбувається на майданчику. За домовленістю з президентом федерації баскетболу Запорізької області Валерієм Елькінсоном ми вирішили, що такі заходи будуть відбуватися на постійній основі. Серед цих хлопців, що сьогодні тренуються – троє залучається до матчів Першої Ліги, двоє виступають зі збірну свого віку. Відзначу, доволі непоганий рівень, правильний підхід до них зможе їм допомогти досягти у майбутньому рівня Суперліги.
Станіслав Овдєєнко, тренер БК "Запоріжжя":
– Запорізька обласна федерація баскетболу разом з ДЮСШ-12 проявили таку ініціативу – запросили нас тренерський штаб БК “Запоріжжя” прийти і поділитися досвідом. Відповісти на всі питання дітей і тренерів, попрацювати, пояснити деталі тренувального процесу, його нюанси. Ми намагалися показати все, що застосовуємо на своїй практиці в основній команді БК “Запоріжжя”. Це ведення, робота над кидками, передачами, прийомом, робота ніг, включили навіть профілактику травм. Так само і правильна розминка. Від цього теж залежить результат роботи. Наприкінці семінару була більш доросла інформація для цих дітей – як захищатися на пік-н-ролах, системи захисту та ігрові схеми. Тренерська робота для мене – це надзвичайно цікаво, нове поле для розвитку, експериментів, пошуку. Я гармонійно себе почуває у новому амплуа, у команді до мене ставляться з повагою, завжди намагаються зі мною спілкуватися, запитувати поради, а я намагаюся бути відкритим і максимально робити все, що від мене залежить.