![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fiev10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/200266193_4292940760745669_3724144459952137106_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HkqCaaL56X8AX_F_xDe&tn=CBg2UgteMYJWFl9C&_nc_ht=scontent.fiev10-1.fna&oh=1c8e18bcd48d812d9794ea869191d180&oe=60CAEAF1)
Не пропустіть фінальну серії Суперліги Паріматч в Запоріжжі! Увесь сезон наша команда радувала вболівальників, грала для вас, прославляючи рідне місто, досягнувши історичного результату – виходу в фінальну серію плей-оф чемпіонату Суперліги Паріматч. Зараз у цей найважчий період, як ніколи, потрібна Ваша підтримка, наші вболівальники. Історичний домашній матч фінальної серії в палаці спорту «Юність» вже завтра о 18:00. Настав час віддячити і прийти в палац спорту «Юність». Гра з «Прометеєм» завтра о 18:00. Квитки тут:
https://bigbunny.com.ua/ Дякуємо Taras Bilka за відео з виїзду вболівальників до Кам'янського на матч з "Прометеєм" та пост на підтримку БК "Запоріжжя"!